ÇANAKKALE BOSCH SERVİSİ

Çanakkale Bosch Servisi olarak uzman ve deneyimli kadromuzla her türlü kombi, klima ve beyaz eşya arıza şikayetleriniz de hizmetinizdeyiz. Çanakkale’de gezici servis araçlarımızla 7/24 hızlı, kaliteli ve 1 yıl işçilik ve parça garantili servisimizden yararlanınız. % 100 müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışan firmamızı “bosch servis”, “bosch servisi”, “çanakkale bosch servisi”, “çanakkale bosch servis”, “bosch kombi servisi”, “çanakkale bosch kombi servisi”, “bosch beyaz eşya servisi”, “çanakkale bosch beyaz eşya servisi”, “bosch klima servisi”, “çanakkale bosch klima servisi” şeklinde arayarak bizi bulabilir ve iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Gezici araçlarımızla Çanakkale’nin her yerine yetkili servis hizmeti veren her zaman tercih edilen bir teknik servis olmayı sürdürüyoruz.

Eğitimli Personel
Bosch Servisi İletişim numaramızı aradığınızda cihazınız eğitimli ve sertifikalı profesyonel ekibimiz tarafından yerinde kontrol edilerek arıza tespit edilmesi halinde hızlı, etkili ve minimum maliyetle çözüme kavuşturulmaktadır. Çanakkale Bosch Servisi iletişim kanallarımızdan herhangi biriyle bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren uzman teknik ekibimiz sizlere yardımcı olmak için harekete geçmektedir. Kendimizce değil, tüketicilerin gözünden başarılı bir firma olabilme gayreti içerisinde müşterilerimizi hiç bir zaman mağdur etmemeye ve çağrıldığımızda en kısa sürede müşterimizin evinde ya da ofisinde olmaya çalışıyoruz.

Memnuniyet Garantisi
%100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve sizlerin güvenini kazanmak için sürekli kaliteli hizmette bulunarak Atlas Teknik olarak Çanakkale Bosch servisi sektöründe marka haline gelmek istiyoruz ve bu amaçla; kaliteli, hızlı, etkin ve ekonomik hizmet anlayışımızla 7/24 hizmete hazır bekliyoruz. Servisimizi arayarak cihazınızla ilgili kısa bir kaç soruyu yanıtlayıp adres bilgilerinizi paylaştığınızda saat kaç olursa olsun gezici servis aracımız hizmetinize hazır beklemektedir. Sıcak yaz günlerinde klima ve soğuk kış günlerinde kombi cihazınız arızalandığında bunun ne kadar zor ve can sıkıcı bir durum olduğunu biliyoruz. Özellikle küçük bebek ya da hastanız varsa cihaz arızası tam bir işkenceye dönüşebilir ve paniklemenize neden olabilir. Hizmet almak için sabahı beklemenize gerek yok. Çünkü firmamız bu gibi durumlarda sizleri mağdur etmemek için kesintisiz hizmet anlayışımızla sıcakta veya soğukta beklemenize ve zor durumda kalmanıza gerek kalmadan her gün 24 saat boyunca nöbette beklemektedir.

Çanakkale Bosch Kombi Servisi
Yeni eve taşındığınızda veya eve ilk kez doğalgaz taktığınızda çoğunlukla sıfır kombi takılır ve bir kaç yıl sorun çıkmayacağı düşünülür. Aslında bu tam olarak doğru değildir. Çünkü yaşadığınız şehirde elektrik dalgalanmaları veya suyun aşırı kireçli veya kirli olması cihazın daha çabuk yıpranmasına sebep olmaktadır. Zaten özellikle ifade etmeye çalıştığımız gibi cihaz yeni bile olsa yıllık bakım şarttır. Çünkü cihazda veya peteklerde oluşabilecek korozyonlar yıllık olarak düzeltildiğinde ve bu her yıl tekrarlandığında cihazınız usun yıllar sorun çıkarmadan size hizmet etmeye devam edecektir. Kombilere bakım yapılmazsa yüksek yakıt sarfiyatına rağmen ısınma problemi ortaya çıkabilir, petekler yeterince ısınmayabilir veya sıcak su yeterince elde edilmeyebilir. Çanakkale Bosch Kombi Servis firması olarak yılların tecrübesi ile yıllık bakımın son derece gerekli ve faydalı bir işlem olduğunu biliyoruz ve şiddetle öneriyoruz. Aslına bakarsanız bizim açımızdan bakıldığında tamir etmek bakım yapmaktan daha kazançlı olsa da, önemli olan sizlerin sorunsuz bir hizmet almanızdır. Daha çok kazanmak için cihazınızda arıza çıkmasını ve sorun yaşamanızı temenni etmeyiz. Yıllık bakımınızı yaptırın, bir yıl boyunca arıza ile, tamirle, yüksek faturalarla uğraşmayın. Yine de başınıza umulmadık sorunlar çıkarsa endişeye kapılmanıza gerek yok. Sahasında uzman ve deneyimli kadromuzla her türlü kombi, klima arızalarınızı en hızlı ve ekonomik bir şekilde halleder, sizi sıkıntıdan kurtarır rahatlatırız. O nedenle kombi tamir, servis, bakım ve montajı konusunda tecrübeli ve uzman teknik servisimizden destek almayı ihmal etmeyin.

Çanakkale Bosch Klima Servisi
Çok sıcak ve nemli yaz günlerinde klima olmazsa evinizde veya işyerinizde hayat çekilmez olabilir. Evinizde rahat edemeyeceğiniz gibi işyerinizde de rahat çalışma yapamazsınız. Klima gerekli bir cihaz olduğu kadar, klimanın takılacağı ortamın şartlarına uygun klima seçimi de çok önemlidir. Klima seçimi sadece odanın metrekaresine göre yapılırsa bazen hata olabilmektedir. Çünkü örneğin 12000 BTU’luk bir klima güneş görmeyen bir odaya yetse de, aynı büyüklükteki sabahtan akşama güneş gören bir odaya yetmeyebilir ve cihazın sürekli çalışmasına neden olabilir ve buna rağmen konforlu bir soğutma sağlamayabilir. Aynı şekilde eğer klima ısıtma için kullanılacaksa bu kez güneş görmeyen odayı ısıtmak kışın sorun olacaktır. Her ne kadar klima hem ısıtma, hem de soğutma amacıyla kullanılsa da çoğunlukla soğutma amacıyla kullanılmaktadır. Klima takılırken ortamın büyüklüğü kadar klimanın ne amaçla kullanılacağı da göz önünde bulundurulmalıdır. Ev veya ofisinizde kullanmakta olduğunuz klimanıza yılda 1 kez periyodik bakım yaptırmanızda yarar vardır. Klimalarda genellikle klima gazı azalması veya klima peteklerinin tozlanması sonucu yeterince soğutmama sorunu olabilmektedir. Yıllık bakım için Çanakkale Bosch Klima Servisi elemanlarını davet ettiğinizde bakım, arıza tespiti ve tamir işlerinizi profesyonel bir şekilde yerine getirmekte tamiri yapılan cihazlara 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermektedir. Çanakkale’de ısıtma sistemleri, klima montajı tamiri ve bakımı konusunda etkili olan firmamız değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için daima kendimizi yenileme, değişen teknolojiye ayak uydurmaya çalışıyoruz. Bosch Servisi Çanakkale firmamız sizleri teknik sorunlarla baş başa bırakmadan gereken teknik desteği 7 gün 24 saat sürdürmektedir. Mükemmel derecede kaliteli hizmet sunma gayreti içerisinde olan firmamızı tercih etmeniz halinde güvenilir servis hizmeti ayrıcalığını yaşamış olacaksınız.

Çanakkale Bosch Beyaz Eşya Servisi
Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi başta olmak üzere beyaz eşya gerek evler, gerekse işyerleri için zorunlu ihtiyaç haline gelmiştir. O nedenle bu tip eşyaların arıza vermesi bazen ciddi sorunlara yol açar. Örneğin buzdolabı arızası durumunda içindeki gıdaların bozulması veya soğuk su ihtiyacının karşılanmaması. Ya da yurt, otel gibi iş yerlerinde bozulan çamaşır makinesi veya ankastre sebebiyle hizmet verilmemesi can sıkıcı bir durumdur. Bu durumda hızlıca verilecek servis hizmeti başınız ağrımadan sorunun çözülmesi sizi oldukça rahatlatacaktır. Çanakkale Bosch Beyaz Eşya Servisi olarak gereken hassasiyeti göstererek müşterimizi zor durumda bırakmadan çok kısa bir sürede gelerek arızayı tespit edip olabildiğince problemi yerinde çözmeye gayret ediyoruz. Çok nadir olarak cihazı atelyemizde tamir etmek gerekebilmektedir. Böyle durumlarda mümkün olan en kısa zamanda cihazın tamirini yapıp müşterimize teslim ediyoruz. Çanakkale Bosch Beyaz Eşya Servisi olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır kurutma makinesi gibi beyaz eşya olarak değerlendirilen cihazlarınızda oluşabilecek arızalar, alanında uzman sertifikalı ustalarımız tarafından en ekonomik şekilde tamir edilir bir gecikme yaşanmadan keyifle beyaz eşyanızı kullanmaya devam edersiniz. Çanakkale Bosch Servisi çağrı merkezimizle istediğiniz saatte görüşüp teknik destek isteyebilir, ya da randevu kaydı oluşturarak teknik ekibimizi davet edebilirsiniz.

Bosch Servisini Çağırmayı Ertelemeyin
Bosch Servisi Çanakkale firmamız tüm ısıtma ve soğutma sorunlarınızı kolayca hallediyor, siz evinizin huzurunu yaşamaya devam ediyorsunuz. Doğalgaz sayesinde daha ucuz ve konforlu ısınma imkanı bulunmuş olsa da zamanında bakımı veya tamiri yapılmayan kombi cihazlarının sorun çıkarmaya başlaması yüzünden ev bazı zamanlarda konfor alanı olmaktan çıkabilmektedir. Çünkü fazla fatura gelmesine rağmen yeterince ısınmanın olmaması çok can sıkıcı bir durumdur. Çanakkale Bosch Servis firması olarak kombi ya da klima cihazlarınızda küçük de olsa bir sorun yaşadığınızda beklemeden firmamızı aramanızı şiddetle önermekteyiz. Çünkü daha arıza vermeden müdahale edildiğinde sorun yaşanmadan arıza giderilmekte, belki parça değişimine bile gerek kalmadan cihaz sorunsuz ve performanslı çalışır hale getirilmektedir. Bu yaklaşım daha ekonomik ve daha konforlu olmasına rağmen bazı tüketiciler tarafından erteleme cihetine gidilmekte, ancak bu yol asla tavsiye edilmemektedir. Çünkü arıza büyüdükçe cihazda performans düşüklüğü yaşanmasına rağmen masraf giderek artmakta, aynı ölçüde konfor da azalmaktadır. Oysa bir telefonla anında evinize gelip müdahale edebilmekteyiz.

Bosch Yetki Belgesi Olmayan Kişilerden Hizmet Almayın
Çanakkale Bosch Servis firması olarak mümkün oldukça servis araçlarımızın sayısını arttırmak için uğraşıyoruz. Amacımız her yönüyle donanımlı profesyonel araçlarımız, seyyar yedek parça stokumuz ve özverili ekibimiz ile size daha hızlı ve mümkün olduğu kadar parça sorunu yaşamadan yerinde tamir hizmeti sunmak istiyoruz. Ayrıcalıklı bir servis hizmeti almak için servis numaramızı kaydedin ve ihtiyacınız olduğu anda aramaktan çekinmeyin. Bir başka tavsiyemiz, hatta uyarımız Bosch Servisi konusunda deneyimi olmayan, hatta bir iş yerine bile sahip olmayan amatör tamircilerden uzak durup, kurumsal firmalarını tercih etmenizdir. Profesyonel olmayan kişilerin teklif ettiği fiyat size cazip gelebilir ama son tahlilde zararlı çıkan siz olursunuz. Çünkü herhangi bir sorun olduğunda karşınızdaki kişiyi tekrar bulma imkanınız olmayabilir. Bu durumda işçilik veya parça garantisi alamazsınız. Ve aynı arızayı tekrar bir kurumsal Bosch servis firmasına yaptırmak ve daha fazla para ödemek zorunda kalabilirsiniz. Çanakkale Bosch Servisi olarak Çanakkale içinde Bosch Kombi Servisi, Bosch Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Arıza, bakım ve onarım işlemlerinde kullandığımız tüm parçalar orjinaldir. Kombi ve klima ürünlerinizin bakım ve takibini Çanakkale Bosch Servisi olarak güvenliğinizi ve konforunuzu ön planda tutmayı hedefleyerek tüm servis hizmetlerimizi eğitimli teknisyenlerimiz ile vermekteyiz. Servis hizmetimizde önceliğimiz cihazların tamir olanağıdır. Kombilerin bakımları kış ayları gelmeden yapılmalıdır. Genellikle yıllık bakımı yapılmayan kombiler daha fazla gaz tüketmektedir bu da daha fazla maliyet anlamına gelmektedir.

Kendiniz Tamir Etmeye Çalışmayın
Çanakkale Bosch Servisi olarak bir başka tavsiyemiz sorunu tespit etseniz bile kendi imkanlarınız ile tamir etmeye çalışmamanızdır. Elektronik cihazların tamiri son derece bilgi ve tecrübe gerektiren bir iştir. Çünkü yapacağınız yanlış işlemler daha büyük sorunlara sebep olabilir. O nedenle Bosch cihazlarınızda oluşan arızaların tamiri ve bakımı için Çanakkale Bosch Servisini aramaktan çekinmeyin.

Hemen Ara