ÇANAKKALE BUDERUS SERVİSİ

Çanakkale Buderus Servisi olarak uzman ve deneyimli kadromuzla kombi arıza şikayetlerinizde hizmetinizdeyiz. Çanakkale’de gezici servis araçlarımızla 7/24 hızlı, kaliteli ve 1 yıl işçilik ve parça garantili servisimizden yararlanınız. % 100 müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışan firmamızı “buderus servis”, “buderus servisi”, “çanakkale buderus servisi”, “çanakkale buderus servis”, “buderus kombi servisi”, “çanakkale buderus kombi servisi” şeklinde arayarak bizi bulabilir ve iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Gezici araçlarımızla Çanakkale’nin her yerine yetkili servis hizmeti veren her zaman tercih edilen bir teknik servis olmayı sürdürüyoruz.

Eğitimli Personel
Buderus Servisi İletişim numaramızı aradığınızda cihazınız eğitimli ve sertifikalı profesyonel ekibimiz tarafından yerinde kontrol edilerek arıza tespit edilmesi halinde hızlı, etkili ve minimum maliyetle çözüme kavuşturulmaktadır. Çanakkale Buderus Servisi iletişim kanallarımızdan herhangi biriyle bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren uzman teknik ekibimiz sizlere yardımcı olmak için harekete geçmektedir. Kendimizce değil, tüketicilerin gözünden başarılı bir firma olabilme gayreti içerisinde müşterilerimizi hiç bir zaman mağdur etmemeye ve çağrıldığımızda en kısa sürede müşterimizin evinde ya da ofisinde olmaya çalışıyoruz.

Memnuniyet Garantisi
%100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve sizlerin güvenini kazanmak için sürekli kaliteli hizmette bulunarak Atlas Teknik olarak Çanakkale Buderus servisi sektöründe marka haline gelmek istiyoruz ve bu amaçla; kaliteli, hızlı, etkin ve ekonomik hizmet anlayışımızla 7/24 hizmete hazır bekliyoruz. Servisimizi arayarak cihazınızla ilgili kısa bir kaç soruyu yanıtlayıp adres bilgilerinizi paylaştığınızda saat kaç olursa olsun gezici servis aracımız hizmetinize hazır beklemektedir. Sıcak yaz günlerinde klima ve soğuk kış günlerinde kombi cihazınız arızalandığında bunun ne kadar zor ve can sıkıcı bir durum olduğunu biliyoruz. Özellikle küçük bebek ya da hastanız varsa cihaz arızası tam bir işkenceye dönüşebilir ve paniklemenize neden olabilir. Hizmet almak için sabahı beklemenize gerek yok. Çünkü firmamız bu gibi durumlarda sizleri mağdur etmemek için kesintisiz hizmet anlayışımızla sıcakta veya soğukta beklemenize ve zor durumda kalmanıza gerek kalmadan her gün 24 saat boyunca nöbette beklemektedir.

Çanakkale Buderus Kombi Servisi
Yeni eve taşındığınızda veya eve ilk kez doğalgaz taktığınızda çoğunlukla sıfır kombi takılır ve bir kaç yıl sorun çıkmayacağı düşünülür. Aslında bu tam olarak doğru değildir. Çünkü yaşadığınız şehirde elektrik dalgalanmaları veya suyun aşırı kireçli veya kirli olması cihazın daha çabuk yıpranmasına sebep olmaktadır. Zaten özellikle ifade etmeye çalıştığımız gibi cihaz yeni bile olsa yıllık bakım şarttır. Çünkü cihazda veya peteklerde oluşabilecek korozyonlar yıllık olarak düzeltildiğinde ve bu her yıl tekrarlandığında cihazınız usun yıllar sorun çıkarmadan size hizmet etmeye devam edecektir. Kombilere bakım yapılmazsa yüksek yakıt sarfiyatına rağmen ısınma problemi ortaya çıkabilir, petekler yeterince ısınmayabilir veya sıcak su yeterince elde edilmeyebilir. Çanakkale Buderus Kombi Servis firması olarak yılların tecrübesi ile yıllık bakımın son derece gerekli ve faydalı bir işlem olduğunu biliyoruz ve şiddetle öneriyoruz. Aslına bakarsanız bizim açımızdan bakıldığında tamir etmek bakım yapmaktan daha kazançlı olsa da, önemli olan sizlerin sorunsuz bir hizmet almanızdır. Daha çok kazanmak için cihazınızda arıza çıkmasını ve sorun yaşamanızı temenni etmeyiz. Yıllık bakımınızı yaptırın, bir yıl boyunca arıza ile, tamirle, yüksek faturalarla uğraşmayın. Yine de başınıza umulmadık sorunlar çıkarsa endişeye kapılmanıza gerek yok. Sahasında uzman ve deneyimli kadromuzla her türlü kombi, klima arızalarınızı en hızlı ve ekonomik bir şekilde halleder, sizi sıkıntıdan kurtarır rahatlatırız. O nedenle kombi tamir, servis, bakım ve montajı konusunda tecrübeli ve uzman teknik servisimizden destek almayı ihmal etmeyin.

Buderus Servisini Çağırmayı Ertelemeyin
Buderus Servisi Çanakkale firmamız tüm ısıtma ve soğutma sorunlarınızı kolayca hallediyor, siz evinizin huzurunu yaşamaya devam ediyorsunuz. Doğalgaz sayesinde daha ucuz ve konforlu ısınma imkanı bulunmuş olsa da zamanında bakımı veya tamiri yapılmayan kombi cihazlarının sorun çıkarmaya başlaması yüzünden ev bazı zamanlarda konfor alanı olmaktan çıkabilmektedir. Çünkü fazla fatura gelmesine rağmen yeterince ısınmanın olmaması çok can sıkıcı bir durumdur. Çanakkale Buderus Servis firması olarak kombi ya da klima cihazlarınızda küçük de olsa bir sorun yaşadığınızda beklemeden firmamızı aramanızı şiddetle önermekteyiz. Çünkü daha arıza vermeden müdahale edildiğinde sorun yaşanmadan arıza giderilmekte, belki parça değişimine bile gerek kalmadan cihaz sorunsuz ve performanslı çalışır hale getirilmektedir. Bu yaklaşım daha ekonomik ve daha konforlu olmasına rağmen bazı tüketiciler tarafından erteleme cihetine gidilmekte, ancak bu yol asla tavsiye edilmemektedir. Çünkü arıza büyüdükçe cihazda performans düşüklüğü yaşanmasına rağmen masraf giderek artmakta, aynı ölçüde konfor da azalmaktadır. Oysa bir telefonla anında evinize gelip müdahale edebilmekteyiz.

Buderus Yetki Belgesi Olmayan Kişilerden Hizmet Almayın
Çanakkale Buderus Servis firması olarak mümkün oldukça servis araçlarımızın sayısını arttırmak için uğraşıyoruz. Amacımız her yönüyle donanımlı profesyonel araçlarımız, seyyar yedek parça stokumuz ve özverili ekibimiz ile size daha hızlı ve mümkün olduğu kadar parça sorunu yaşamadan yerinde tamir hizmeti sunmak istiyoruz. Ayrıcalıklı bir servis hizmeti almak için servis numaramızı kaydedin ve ihtiyacınız olduğu anda aramaktan çekinmeyin. Bir başka tavsiyemiz, hatta uyarımız Buderus Servisi konusunda deneyimi olmayan, hatta bir iş yerine bile sahip olmayan amatör tamircilerden uzak durup, kurumsal firmalarını tercih etmenizdir. Profesyonel olmayan kişilerin teklif ettiği fiyat size cazip gelebilir ama son tahlilde zararlı çıkan siz olursunuz. Çünkü herhangi bir sorun olduğunda karşınızdaki kişiyi tekrar bulma imkanınız olmayabilir. Bu durumda işçilik veya parça garantisi alamazsınız. Ve aynı arızayı tekrar bir kurumsal Buderus servis firmasına yaptırmak ve daha fazla para ödemek zorunda kalabilirsiniz. Çanakkale Buderus Servisi olarak Çanakkale içinde Buderus Kombi Servisi, Buderus Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Arıza, bakım ve onarım işlemlerinde kullandığımız tüm parçalar orjinaldir. Kombi ve klima ürünlerinizin bakım ve takibini Çanakkale Buderus Servisi olarak güvenliğinizi ve konforunuzu ön planda tutmayı hedefleyerek tüm servis hizmetlerimizi eğitimli teknisyenlerimiz ile vermekteyiz. Servis hizmetimizde önceliğimiz cihazların tamir olanağıdır. Kombilerin bakımları kış ayları gelmeden yapılmalıdır. Genellikle yıllık bakımı yapılmayan kombiler daha fazla gaz tüketmektedir bu da daha fazla maliyet anlamına gelmektedir.

Buderus Cihazınızı Kendiniz Tamir Etmeye Çalışmayın
Çanakkale Buderus Servisi olarak bir başka tavsiyemiz sorunu tespit etseniz bile kendi imkanlarınız ile tamir etmeye çalışmamanızdır. Elektronik cihazların tamiri son derece bilgi ve tecrübe gerektiren bir iştir. Çünkü yapacağınız yanlış işlemler daha büyük sorunlara sebep olabilir. O nedenle Buderus cihazlarınızda oluşan arızaların tamiri ve bakımı için Çanakkale Buderus Servisini aramaktan çekinmeyin.

Hemen Ara