ÇANAKKALE FUJITSU SERVİSİ

Çanakkale Fujitsu Servisi olarak uzman ve deneyimli kadromuzla her türlü kombi, klima ve beyaz eşya arıza şikayetleriniz de hizmetinizdeyiz. Çanakkale’de gezici servis araçlarımızla 7/24 hızlı, kaliteli ve 1 yıl işçilik ve parça garantili servisimizden yararlanınız. % 100 müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışan firmamızı “fujitsu servis”, “fujitsu servisi”, “çanakkale fujitsu servisi”, “çanakkale fujitsu servis”, “fujitsu klima servisi”, “çanakkale fujitsu klima servisi” şeklinde arayarak bizi bulabilir ve iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Gezici araçlarımızla Çanakkale’nin her yerine yetkili servis hizmeti veren her zaman tercih edilen bir teknik servis olmayı sürdürüyoruz.

Eğitimli Personel
Fujitsu Servisi İletişim numaramızı aradığınızda cihazınız eğitimli ve sertifikalı profesyonel ekibimiz tarafından yerinde kontrol edilerek arıza tespit edilmesi halinde hızlı, etkili ve minimum maliyetle çözüme kavuşturulmaktadır. Çanakkale Fujitsu Servisi iletişim kanallarımızdan herhangi biriyle bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren uzman teknik ekibimiz sizlere yardımcı olmak için harekete geçmektedir. Kendimizce değil, tüketicilerin gözünden başarılı bir firma olabilme gayreti içerisinde müşterilerimizi hiç bir zaman mağdur etmemeye ve çağrıldığımızda en kısa sürede müşterimizin evinde ya da ofisinde olmaya çalışıyoruz.

Memnuniyet Garantisi
%100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve sizlerin güvenini kazanmak için sürekli kaliteli hizmette bulunarak Atlas Teknik olarak Çanakkale Fujitsu servisi sektöründe marka haline gelmek istiyoruz ve bu amaçla; kaliteli, hızlı, etkin ve ekonomik hizmet anlayışımızla 7/24 hizmete hazır bekliyoruz. Servisimizi arayarak cihazınızla ilgili kısa bir kaç soruyu yanıtlayıp adres bilgilerinizi paylaştığınızda saat kaç olursa olsun gezici servis aracımız hizmetinize hazır beklemektedir. Sıcak yaz günlerinde klima ve soğuk kış günlerinde kombi cihazınız arızalandığında bunun ne kadar zor ve can sıkıcı bir durum olduğunu biliyoruz. Özellikle küçük bebek ya da hastanız varsa cihaz arızası tam bir işkenceye dönüşebilir ve paniklemenize neden olabilir. Hizmet almak için sabahı beklemenize gerek yok. Çünkü firmamız bu gibi durumlarda sizleri mağdur etmemek için kesintisiz hizmet anlayışımızla sıcakta veya soğukta beklemenize ve zor durumda kalmanıza gerek kalmadan her gün 24 saat boyunca nöbette beklemektedir.

Çanakkale Fujitsu Klima Servisi
Çok sıcak ve nemli yaz günlerinde klima olmazsa evinizde veya işyerinizde hayat çekilmez olabilir. Evinizde rahat edemeyeceğiniz gibi işyerinizde de rahat çalışma yapamazsınız. Klima gerekli bir cihaz olduğu kadar, klimanın takılacağı ortamın şartlarına uygun klima seçimi de çok önemlidir. Klima seçimi sadece odanın metrekaresine göre yapılırsa bazen hata olabilmektedir. Çünkü örneğin 12000 BTU’luk bir klima güneş görmeyen bir odaya yetse de, aynı büyüklükteki sabahtan akşama güneş gören bir odaya yetmeyebilir ve cihazın sürekli çalışmasına neden olabilir ve buna rağmen konforlu bir soğutma sağlamayabilir. Aynı şekilde eğer klima ısıtma için kullanılacaksa bu kez güneş görmeyen odayı ısıtmak kışın sorun olacaktır. Her ne kadar klima hem ısıtma, hem de soğutma amacıyla kullanılsa da çoğunlukla soğutma amacıyla kullanılmaktadır. Klima takılırken ortamın büyüklüğü kadar klimanın ne amaçla kullanılacağı da göz önünde bulundurulmalıdır. Ev veya ofisinizde kullanmakta olduğunuz klimanıza yılda 1 kez periyodik bakım yaptırmanızda yarar vardır. Klimalarda genellikle klima gazı azalması veya klima peteklerinin tozlanması sonucu yeterince soğutmama sorunu olabilmektedir. Yıllık bakım için Çanakkale Fujitsu Klima Servisi elemanlarını davet ettiğinizde bakım, arıza tespiti ve tamir işlerinizi profesyonel bir şekilde yerine getirmekte tamiri yapılan cihazlara 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermektedir. Çanakkale’de ısıtma sistemleri, klima montajı tamiri ve bakımı konusunda etkili olan firmamız değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için daima kendimizi yenileme, değişen teknolojiye ayak uydurmaya çalışıyoruz. Fujitsu Servisi Çanakkale firmamız sizleri teknik sorunlarla baş başa bırakmadan gereken teknik desteği 7 gün 24 saat sürdürmektedir. Mükemmel derecede kaliteli hizmet sunma gayreti içerisinde olan firmamızı tercih etmeniz halinde güvenilir servis hizmeti ayrıcalığını yaşamış olacaksınız.

Fujitsu Servisini Çağırmayı Ertelemeyin
Fujitsu Servisi Çanakkale firmamız tüm ısıtma ve soğutma sorunlarınızı kolayca hallediyor, siz evinizin huzurunu yaşamaya devam ediyorsunuz. Doğalgaz sayesinde daha ucuz ve konforlu ısınma imkanı bulunmuş olsa da zamanında bakımı veya tamiri yapılmayan kombi cihazlarının sorun çıkarmaya başlaması yüzünden ev bazı zamanlarda konfor alanı olmaktan çıkabilmektedir. Çünkü fazla fatura gelmesine rağmen yeterince ısınmanın olmaması çok can sıkıcı bir durumdur. Çanakkale Fujitsu Servis firması olarak kombi ya da klima cihazlarınızda küçük de olsa bir sorun yaşadığınızda beklemeden firmamızı aramanızı şiddetle önermekteyiz. Çünkü daha arıza vermeden müdahale edildiğinde sorun yaşanmadan arıza giderilmekte, belki parça değişimine bile gerek kalmadan cihaz sorunsuz ve performanslı çalışır hale getirilmektedir. Bu yaklaşım daha ekonomik ve daha konforlu olmasına rağmen bazı tüketiciler tarafından erteleme cihetine gidilmekte, ancak bu yol asla tavsiye edilmemektedir. Çünkü arıza büyüdükçe cihazda performans düşüklüğü yaşanmasına rağmen masraf giderek artmakta, aynı ölçüde konfor da azalmaktadır. Oysa bir telefonla anında evinize gelip müdahale edebilmekteyiz.

Fujitsu Yetki Belgesi Olmayan Kişilerden Hizmet Almayın
Çanakkale Fujitsu Servis firması olarak mümkün oldukça servis araçlarımızın sayısını arttırmak için uğraşıyoruz. Amacımız her yönüyle donanımlı profesyonel araçlarımız, seyyar yedek parça stokumuz ve özverili ekibimiz ile size daha hızlı ve mümkün olduğu kadar parça sorunu yaşamadan yerinde tamir hizmeti sunmak istiyoruz. Ayrıcalıklı bir servis hizmeti almak için servis numaramızı kaydedin ve ihtiyacınız olduğu anda aramaktan çekinmeyin. Bir başka tavsiyemiz, hatta uyarımız Fujitsu Servisi konusunda deneyimi olmayan, hatta bir iş yerine bile sahip olmayan amatör tamircilerden uzak durup, kurumsal firmalarını tercih etmenizdir. Profesyonel olmayan kişilerin teklif ettiği fiyat size cazip gelebilir ama son tahlilde zararlı çıkan siz olursunuz. Çünkü herhangi bir sorun olduğunda karşınızdaki kişiyi tekrar bulma imkanınız olmayabilir. Bu durumda işçilik veya parça garantisi alamazsınız. Ve aynı arızayı tekrar bir kurumsal Fujitsu servis firmasına yaptırmak ve daha fazla para ödemek zorunda kalabilirsiniz. Çanakkale Fujitsu Servisi olarak Çanakkale içinde Fujitsu Kombi Servisi, Fujitsu Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Arıza, bakım ve onarım işlemlerinde kullandığımız tüm parçalar orjinaldir. Kombi ve klima ürünlerinizin bakım ve takibini Çanakkale Fujitsu Servisi olarak güvenliğinizi ve konforunuzu ön planda tutmayı hedefleyerek tüm servis hizmetlerimizi eğitimli teknisyenlerimiz ile vermekteyiz. Servis hizmetimizde önceliğimiz cihazların tamir olanağıdır. Kombilerin bakımları kış ayları gelmeden yapılmalıdır. Genellikle yıllık bakımı yapılmayan kombiler daha fazla gaz tüketmektedir bu da daha fazla maliyet anlamına gelmektedir.

Fujitsu Cihazınızı Kendiniz Tamir Etmeye Çalışmayın
Çanakkale Fujitsu Servisi olarak bir başka tavsiyemiz sorunu tespit etseniz bile kendi imkanlarınız ile tamir etmeye çalışmamanızdır. Elektronik cihazların tamiri son derece bilgi ve tecrübe gerektiren bir iştir. Çünkü yapacağınız yanlış işlemler daha büyük sorunlara sebep olabilir. O nedenle Fujitsu cihazlarınızda oluşan arızaların tamiri ve bakımı için Çanakkale Fujitsu Servisini aramaktan çekinmeyin.

Hemen Ara